Συγκεκριμένα, ένας 38χρονος ασθενής, ο οποίος νοσηλευόταν στην χειρουργική κλινική του «Αχιλλοπούλειου», έβαλε τέλος στη ζωή του, πηδώντας από τον 3ο όροφο του νοσοκομείου.
Σύμφωνα με πληροφορίες, όλα συνέβησαν στις 14:00 το μεσημέρι, με τους ανθρώπους που βρίσκονταν κοντά στον αυτόχειρα να μην προλαβαίνουν να κάνουν κάτι για να τον σταματήσουν.
Στο σημείο βρέθηκε άμεσα περιπολικό της Ελληνικής Αστυνομίας, ενώ ήδη δόθηκε ήδη εντολή για τη διενέργεια προκαταρκτικής εξέτασης για να διαπιστωθεί κάτω από ποιες συνθήκες έπεσε στο κενό ο 38χρονος χωρίς να τον αντιληφθεί κανείς.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!