Σε άγριο καυγά, με μπουνιές και ξύλο κατέληξε λεκτική αντιπαράθεση που είχαν το απόγευμα της Τετάρτης δυο γυναίκες στην Άνω Κώμη Κοζάνης, έξω από το φαρμακείο του χωριού.
Σύμφωνα με το kozanimedia.gr, μια εκ των δυο, ηλικίας περίπου 43 ετών, μεταφέρθηκε με ασθενοφόρο του ΕΚΑΒ στο Μαμάτσειο Νοσοκομείο Κοζάνης, έχοντας θλαστικό τραύμα και δέχθηκε τις πρώτες βοήθειες από το ιατρικό και νοσηλευτικό προσωπικό.
Επί τόπου έφτασε και η ΕΛ.ΑΣ., με την
έτερη γυναίκα, ηλικίας περίπου 31-32 ετών, να αναζητείται, καθώς η 43χρονη έχει υποβάλει μήνυση.
Σε προσωπικούς λόγους φαίνεται να αποδίδεται το συμβάν, όπως αναφέρουν πληροφορίες.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!