Τις θερμές ευχαριστίες προς την Αντιπεριφερειάρχη Πιερίας κα Σοφία Μαυρίδου εκφράζουν η Πηνελόπη Τσιαουσίδου-Μπούσιου (τοπική εκπρόσωπος του Δήμου) και πάνω από όλα οι κάτοικοι του Ν. Κεραμιδίου για τις συνεχείς παρεμβάσεις της Περιφερειακής Ενότητας για την συντήρηση των αγροτικών υποδομών του συνοικισμού Νέου Κεραμιδίου, όπως τον καθαρισμό καναλιών και ρεμάτων.
Οι εν λόγω παρεμβάσεις της Περιφέρειας έχουν διατηρήσει ομαλή την λειτουργία της αγροτικής παραγωγής.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!