Κατά τη διάρκεια της συναυλίας του συγκροτήματος την Πάτρα, κάποιος από το κοινό πέταξε ένα κρουασάν στον τραγουδιστή - Δείτε την αντίδρασή του
Mετά τα παγάκια που πέταξε ένας νεαρός στον Thug Slime σε μπαρ που έδινε συναυλία, σειρά είχε ο Χρήστος Μάστορας, ο οποίος όμως, δέχτηκε ένα... κρουασάν επί σκηνής.
Την ώρα που οι «Μέλισσες» έδιναν συναυλία στο γήπεδο της Παναχαϊκής, ένας άνδρας από το κοινό πέταξε ένα σακουλάκι με ένα κρουασάν στον τραγουδιστή.
Ο Χρήστος Μάστορας απέδειξε ότι τα αντανακλαστικά του λειτουργούν άψογα, καθώς το έπιασε στον αέρα και αμέσως, χάρισε ένα μεγάλο χαμόγελο στο κοινό. Το βίντεο έγινε πολύ γρήγορα viral στο TikTok.
Δείτε βίντεο:
@ermismylonas Εγω ημουν αυτος που το πεταξε οποιος αναρωτιοταν #greece #patra #fy #xyzbca #live #xristosmastoras #mellisestheband ♬ πρωτότυπος ήχος - ermis mylonas
Πηγή
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!