Χάρη στις άοκνες προσπάθειες της Διοίκησης του Νοσοκομείου σε συνεργασία με την 3η Υγειονομική Περιφέρεια Μακεδονίας και το Υπουργείο Υγείας, αποτελεί μεγάλη μας χαρά, έπειτα από 13 ολόκληρα χρόνια, η πρόσληψη και η ορκωμοσία της νέας ιατρού Τσιμήτρη Θεοδώρας, Επιμελήτριας Β΄ ειδικότητας Εσωτερικής Παθολογίας, σε συνέχεια της προκήρυξης Γ4α/Γ.Π.49607/07.09.2021.
Οι προσπάθειες της Διοίκησης του Νοσοκομείου για την περαιτέρω ενίσχυση της Παθολογικής Κλινικής θα είναι συνεχείς καθώς αποτελεί την κλινική με την μεγαλύτερη επισκεψιμότητα και εξυπηρετεί χιλιάδες πολίτες ετησίως.
Άμεσα θα ακολουθήσουν και νέες προκηρύξεις επτά θέσεων ειδικών ιατρών για την περαιτέρω ενίσχυση και ανάπτυξη του Γενικού Νοσοκομείου της Κατερίνης.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!