Ο Πρόεδρος και το Δ.Σ. του ΓΑΣ Αρχέλαος Κατερίνης συγχαίρουν όλες και όλους τους μαθητές και μαθήτριες που είδαν τα όνειρα τους να πραγματοποιούνται μέσω της εισαγωγής τους στην τριτοβάθμια εκπαίδευση.
Τα θερμά μας συγχαρητήρια, ιδιαίτερα στους αθλητές και τις αθλήτριες του συλλόγου μας, που με την είσοδό τους στα ανώτατα εκπαιδευτικά ιδρύματα της πατρίδας μας επιβεβαίωσαν ότι αθλητισμός και εκπαίδευση συνυπάρχουν και είναι τα "συστατικά" που όταν συνδυάζονται το αποτέλεσμα είναι εκπληκτικό!
Τις ευχές μας και στις οικογένειες των αθλητών-τριών μας που έδωσαν μαζί με τα παιδιά τους τον δύσκολο αυτό αγώνα, μέσα από στερήσεις και οικονομικές δυσκολίες και είδαν και αυτοί τις προσπάθειες τους να επιβραβεύονται.
Για όσα παιδιά δεν τα κατάφεραν να εισαχθούν σε κάποια σχολή, να τους θυμίσουμε ότι η ζωή είναι μπροστά τους και θα έχουν πολλές ευκαιρίες να αποδείξουν την αξία τους. Μην το βάζετε κάτω και οι κόποι σας είναι σίγουρο ότι θα δικαιωθούν.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!