Εργασίες στον οικισμό της Χράνης με καθαρισμό της πλατείας και κοινόχρηστων χώρων πραγματοποιήθηκαν με μηχανήματα και προσωπικό της υπηρεσίας Καθαριότητας του Δήμου Κατερίνης. Αντίστοιχα εργασίες πραγματοποιήθηκαν και στην περιοχή της παλαιάς Χράνης στο δρόμο για την Αγία Κυριακή (Παναγία), καθώς επίσης και ελαιοχρωματισμοί στον Ιερό Ναό.
Ευχαριστώ θερμά για την ανταπόκριση στο αίτημά μας και την εξαιρετική συνεργασία τον Δήμαρχο Κατερίνης Κώστα Κουκοδήμο. τους Αντιδημάρχους Γιώργο Κυριακίδη, Κων/νο Γραμματικόπουλο, καθώς και τον κο Σπύρο Κουλκουδίνα.
Τραπεζανλίδου Αικατερίνη
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!