Συγχαίρω θερμά για την τοποθέτησή τους από το Υπουργείο Παιδείας, στις αντίστοιχες θέσεις Διευθυντών Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Πιερίας, την Παρθένα Τριανταφυλλίδου (Α/θμιας) και τον Γεώργιο Μακρή (Β/θμιας).
Με σημείο αναφοράς την κοινή μας προσπάθεια για την αναβάθμιση της παιδείας του τόπου, εύχομαι ολόψυχα, υγεία και κάθε επιτυχία στο υπεύθυνο έργο, το οποίο καλούνται να επιτελέσουν.
Με επίκεντρο το θεσμικό μας ρόλο, θα συνεχίσουμε την εποικοδομητική και αποτελεσματική συνεργασία με τις διευθύνσεις εκπαίδευσης, για την εύρυθμη λειτουργία των σχολικών μονάδων του Δήμου μας. Το οφείλουμε πρωτίστως στα παιδιά μας και είμαι βέβαιος, ότι, θα το κάνουμε πράξη.
Κώστας Κουκοδήμος
ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!