Θερμά συγχαρητήρια στην κ. Παρθένα Τριανταφυλλίδου και στον κ. Γεώργιο Μακρή για την τοποθέτησή τους -αντίστοιχα- στις θέσεις των Διευθυντών Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαιδεύσεως Πιερίας.
Εύχομαι να είναι υγιείς και δυνατοί, ώστε να αξιοποιήσουν τις αναμφισβήτητες ικανότητές τους και να έχουν ιδιαίτερη επιτυχία στα δύσκολα και τόσο σημαντικά καθήκοντά τους, προς όφελος της Παιδείας του Νομού μας.
Αναστάσιος Δ. Μανώλας
Δήμαρχος Πύδνας-Κολινδρού
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!