Θερμά συγχαρητήρια στις νέες και στους νέους μας που με την ανακοίνωση των αποτελεσμάτων των Πανελλαδικών εξετάσεων, αποκτούν τον τίτλο της “φοιτήτριας” και του “φοιτητή”. Ένα νέο κεφάλαιο της ζωής τους αρχίζει να γράφεται. Να έχουν υγεία και δύναμη για να ολοκληρώσουν με επιτυχία και αυτό το κεφάλαιο. Όσες και όσοι δεν είχαν τη χαρά να γευτούν αυτή την επιτυχία, πρέπει να ξέρουν ότι η μη επίτευξη ενός στόχου μπορεί να γίνει η αφετηρία για έναν καλύτερο επόμενο. Να είναι σίγουροι ότι με υγεία και επιμονή θα πετύχουν τον επόμενο στόχο τους.
Αναστάσιος Δ. Μανώλας
Δήμαρχος Πύδνας-Κολινδρού
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!