Εκφράζω θερμά συγχαρητήρια στην κα Παρθένα Τριανταφυλλίδου και τον κ. Γεώργιο Μακρή, για την τοποθέτησή τους στις θέσεις των Διευθυντών Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Πιερίας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Πιερίας αντίστοιχα.
Τους εύχομαι ολόψυχα καλή επιτυχία και δύναμη στα νέα τους καθήκοντα, με στόχο την εύρυθμη λειτουργία των σχολικών μονάδων της Πιερίας. Ο Δήμος Δίου-Ολύμπου βρίσκεται αρωγός στο πλευρό των διευθύνσεων εκπαίδευσης, για το καλό της εκπαιδευτικής κοινότητας του τόπου.
Παράλληλα ευχαριστώ τις απερχόμενες διευθύντριες κ. Φλώρα Σορώτου και Μεταξία Τσιαργαλή για την εξαιρετική συνεργασία που είχαμε κατά τη διάρκεια της θητείας τους. Τους εύχομαι κάθε επιτυχία στα επόμενα βήματά τους.
Βαγγέλης Γερολιόλιος
Δήμαρχος Δίου-Ολύμπου
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!