Συνέντευξη εφ΄όλης της ύλης παραχώρησε το περασμένο Σάββατο 2 Ιουλίου 2022, στη συχνότητα του ραδιοφωνικού σταθμού "ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ" και στο δημοσιογράφο Ηλία Χρυσικό, η πρώην Βουλευτής Πιερίας, Μαρία Μίχου.
Η κ. Μίχου διατύπωσε με απλό και γλαφυρό λόγο τις απόψεις της για την τρέχουσα πολιτική κατάσταση, τα ζητήματα που απασχολούν την καθημερινότητα των πολιτών τα οποία δυστυχώς είναι πολλά και δυσεπίλυτα, την ήδη διαμορφούμενη προεκλογική περίοδο που διανύουμε, καθώς και τις ελπιδοφόρες θέσεις που εγγυάται το ΠΑΣΟΚ-Κίνημα Αλλαγής για την κοινωνία και το μέλλον των συμπολιτών μας.
Ακολουθεί η συνέντευξη:
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!