Συνεχίζονται οι από κοινού δράσεις προβολής της Περιφερειακής Ενότητας Πιερίας με την εταιρεία Hellenic Train. Συγκεκριμένα, η εταιρεία έχει ήδη αναρτήσει στην ιστοσελίδα της την Πιερία ως κορυφαίο τουριστικό προορισμό, μέσα από ένα εκτενές αφηγηματικό και φωτογραφικό αφιέρωμα. Επιπλέον, θα αναρτηθούν άμεσα στους Σιδηροδρομικούς Σταθμούς της Αθήνας, της Θεσσαλονίκης και της Λάρισας διαφημιστικές αφίσες της Π.Ε. Πιερίας και θα διατίθεται τουριστικό ενημερωτικό υλικό της περιοχής (έντυπα) στους ταξιδιώτες, στα αντίστοιχα εκδοτήρια εισιτηρίων.
Αντίστοιχα, η Περιφερειακή Ενότητα Πιερίας, θα συμβάλει στην προώθηση των υπηρεσιών, των προϊόντων και των προωθητικών ενεργειών της Hellenic Train, μέσω αναρτήσεων στα κανάλια επικοινωνίας της καθώς και σε χώρους των επιχειρήσεων – μελών της.
Παράλληλα, μέσα από τις διμερείς επαφές που πραγματοποιήθηκαν κατά τον μήνα Ιούνιο, η Περιφερειακή Ενότητα Πιερίας εξασφάλισε από την Hellenic Train ειδική συνεργασία, ώστε αφενός να πραγματοποιηθεί διαφημιστική προβολή του Φεστιβάλ Ολύμπου 2022, αφετέρου να διευκολυνθούν και όσοι επιθυμούν να παρασταθούν στις προγραμματισμένες Παραστάσεις για το 2022. Συγκεκριμένα, η προωθητική πολιτική που θα ακολουθηθεί αφορά την παροχή έκπτωσης 20% με την επίδειξη του εισιτηρίου της Παράστασης για τα δρομολόγια Intercity από/προς την Κατερίνη στα εκδοτήρια εισιτηρίων της Αθήνας, της Θεσσαλονίκης και της Λάρισας. Η μετάβαση στην Κατερίνη αφορά είτε την προηγούμενη μέρα της παράστασης, είτε κατά την ημέρα της Παράστασης, με δυνατότητα αναχώρησης από την Κατερίνη, είτε αυθημερόν, είτε την επόμενη ημέρα.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!