Η Έφη Θώδη, εμφανίστηκε σε πανηγύρι στο Στρούσι του Νομού Ηλείας και, μέσα σε όλα, ερμήνευσε με τον… δικό της τρόπο και το «Madame», που έγινε hit από τον Tranno και τους Kings, σε πανηγύρι στην Ηλεία.
Δείτε το βίντεο που πόσταρε χρήστης του tik tok και έγινε viral:
@theodosisgprantza #foryou #efithodiremix #foryoupage Στρούσι #2κ22 ♬ πρωτότυπος ήχος - Theodosis G Prantzal
Πηγή
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!