Χωριστά είναι αυτές τις ημέρες ο Δημήτρης Αλεξάνδρου και η Ιωάννα Τούνη, αφού ο ένας είναι στην Αθήνα και ο άλλος Θεσσαλονίκη και οι φήμες τους θέλουν να μην είναι στα καλύτερά τους.
Αν και πρόκειται για ένα από τα πιο αγαπημένα ζευγάρια της ελληνικής showbiz και είναι και οι δύο πολύ ενεργοί στο Instagram, με τα κοινά stories και τις αφιερώσεις να διαδέχονται το ένα το άλλο, το ζευγάρι τηρεί σιγή ιχθύος το τελευταίο 24ωρο.
![](https://www.thestival.gr/wp-content/uploads/2022/07/to.jpg)
Εκτός όμως, από την αδράνειά τους στα social media, οι κινήσεις τους προβληματίζουν ιδιαίτερα το κοινό τους. Όπως όλα δείχνουν, έχουν σβήσει ο ένας τον άλλο από το Instagram, ενώ έχουν αφαιρέσει επίσης όλα τα tag από τις κοινές τους φωτογραφίες.
Ορισμένοι θαυμαστές τους έστειλαν μήνυμα στο προφίλ της Soula Glamorous για να εκφράσουν τον προβληματισμό τους, με εκείνη να τους απαντάει: «Μπορεί να μάλωσαν και να παίχτηκε block».Ορισμένοι θαυμαστές τους έστειλαν μήνυμα στο προφίλ της Soula Glamorous για να εκφράσουν τον προβληματισμό τους, με εκείνη να τους απαντάει: «Μπορεί να μάλωσαν και να παίχτηκε block».
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!