Ένα πανέμορφο θέαμα αντίκρυσαν όσοι έκαναν τη Δευτέρα βόλτα με το καραβάκι “Κωσταντής”, καθώς σε όλη τη διάρκεια της βόλτας τους στον Θερμαϊκό κόλπο, τους συντρόφευε ένα κοπάδι δελφινιών.
Τα πανέμορφα δελφίνια ακολούθησαν το καραβάκι σε όλη τη διαδρομή του στις ακτές του Θερμαϊκού, ενώ οι επιβάτες του πλοίου δεν σταμάτησαν να τα φωτογραφίζουν και να απολαμβάνουν τα κόλπα τους.
Τις καθημερινές απογευματινές ώρες τα δελφίνια συνοδεύουν το καράβι, σύμφωνα με τον κ. Νίκο, τον καπετάνιο του “Κωσταντή”.
Δείτε τα βίντεο:
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!