Μία παρέα πιτσιρικάδων είχε διάθεση να τρολάρει τον δημοσιογράφο του ΣΚΑΙ, Γιώργο Τσελίκα, στο λιμάνι του Πειραιά.
Το αδιαχώρητο επικράτησε και το πρωί της Δευτέρας (25/7) στο λιμάνι του Πειραιά, με όλα τα πλοία να φεύγουν γεμάτα με προορισμό τα νησιά του Αιγαίου. Η Πάρος έχει την τιμητική της και φέτος, με πολλές νεαρές παρέες να επιλέγουν το νησί των Κυκλάδων για να περάσουν τις καλοκαιρινές τους διακοπές.
Ο ρεπόρτερ του ΣΚΑΙ, Γιώργος Τσελίκας, βρέθηκε το πρωί στο λιμάνι του Πειραιά και μίλησε με νεαρούς ταξιδιώτες. Κάποιοι από αυτούς είχαν διάθεση για τρολάρισμα.
Όταν ο Γιώργος Τσελίκας πλησίασε μία παρέα πιτσιρικάδων και τους ρώτησε αν πηγαίνουν στην Πάρο, ένας νεαρός γύρισε και του είπε: «Χθες τεστάκι θετικό, αλλά δεν πειράζει αφού έτσι και αλλιώς θα κολλήσουμε εκεί πέρα», ενώ ένας άλλος συμπλήρωσε: «300 ευρώ έχουμε δώσει για αυτό δεν πειράζει. Θετικοί είμαστε όλοι».
Ο δημοσιογράφος “πάγωσε” για λίγα δευτερόλεπτα μέχρι να «επεξεργαστεί» τον τρόπο με τον οποίο οι νεαροί αποφάσισαν να τον πειράξουν και συνέχισε το ρεπορτάζ του.
Πηγή
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!