Το γύρο του Διαδικτύου κάνει το βίντεο ενός Αμερικανού, του Τζέρεμι Λα Έντουαρντς, ο οποίος προσπαθεί να μάθει στη γερμανικής καταγωγής σύζυγό του, Σάρα, να προφέρει σωστά στα αγγλικά την λέξη «ιπποπόταμος».
Ωστόσο, ο Έντουαρντς απέτυχε παταγωδώς.
@laedwards_family Still an everyday struggle 🤣😂 #LetsPlayAgame #LetsBegin #couplestiktok #PlutoTVIsFree #marriedcouple ♬ original sound - LaEdwards_Family
Η Σάρα απλά δεν μπορούσε να προφέρει σωστά τη συγκεκριμένη λέξη παρά τις πολλαπλές προσπάθειες σε πολλά διαφορετικά βίντεο τόσο στο YouTube όσο και στο TikTok.
@laedwards_family Replying to @lunadragfilea Replying to @lunadragfilea Replying to @lunadragfilea Replying to @lunadragfilea Replying to @lunadragfilea Replying to @lunadragfilea Replying to @lunadragfilea Replying to @lunadragfilea Replying to @lunadragfilea Replying to @lunadragfilea Reply to @lunadragfilea ♬ original sound - LaEdwards_Family
Ο Έντουαρτς, όμως, δεν το έβαλε κάτω και το ξαναπροσπάθησε.
Και πάλι, όμως, οι προσπάθειές του έπεσαν στο κενό.Έτσι, ήρθε η ώρα για τη Σάρα να πάρει την... εκδίκησή της, βάζοντας η ίδια, αυτή τη φορά τον Τζέρεμι, να προφέρει σωστά γερμανικές λέξεις.
Το αποτέλεσμα ήταν εξίσου απογοητευτικό αλλά ταυτόχρονα και ξεκαρδιστικό.
@laedwards_family I will never learn German.. those are trick words I’m sure!
♬ original sound - LaEdwards_Family
Το αποτέλεσμα ήταν εξίσου απογοητευτικό αλλά ταυτόχρονα και ξεκαρδιστικό.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!