O Δήμος Δίου-Ολύμπου και η Περιφερειακή Ενότητα Πιερίας σας προσκαλούν στην τελετή εγκαινίων της 18ης Έκθεσης Αγροτικών Προϊόντων και Αγροτικής Τεχνολογίας (Γιορτή του Αγρότη), που θα πραγματοποιηθεί την Παρασκευή 2 Σεπτεμβρίου 2022 στο Δημοτικό Γήπεδο Καρίτσας. Ώρα προσέλευσης: 20:30.
Την εκδήλωση θα τιμήσει με την παρουσία του ο Υπουργός Αγροτικής Ανάπτυξης και Τροφίμων, κ. Γεώργιος Γεωργαντάς.
*Σημειώνεται ότι η έκθεση θα λειτουργήσει το διήμερο Παρασκευή 2 και Σάββατο 3 Σεπτεμβρίου 2022, με ώρες λειτουργίας 5 μμ έως τα μεσάνυχτα.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!