Γυαλιά καρφιά έκανε μεγάλο σούπερ μάρκετ στο Ηράκλειο ένας νεαρός ξανά και ξανά και ξανά.
Σύμφωνα με πληροφορίες του cretapost, ο νεαρός επιτέθηκε τρεις φορές μέσα σε λίγες μέρες στο ίδιο κατάστημα που βρίσκεται επί της παραλιακής λεωφόρου του Ηρακλείου με αποτέλεσμα να προξενήσει σοβαρές φθορές στην πόρτα της εισόδου καθώς και στις τζαμαρίες.
Πρόκειται για 19χρονο νεαρό, ο οποίος στις 27, 29 και 31 Ιουλίου ξέσπασε τη μανία του επάνω στο κατάστημα γνωστής αλυσίδας τοπικών σούπερ μάρκετ.
Οι αστυνομικοί κατάφεραν μετά από εκτεταμένες έρευνες να εντοπίσουν και να συλλάβουν τον 19χρονο σε περιοχή του Ηρακλείου.
Ο νεαρός οδηγήθηκε στο Α’ αστυνομικό τμήμα Ηρακλείου όπου και σχηματίστηκε δικογραφία για τα γεγονότα ενώ λίγο αργότερα πέρασε και από εισαγγελέα για να δώσει εξηγήσεις για τις πράξεις του. Ο εισαγγελέας τον περέπεμψε να δικαστεί στο Αυτόφωρο Τριμελές Πλημμελειοδικείο την Παρασκευή.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!