Εκδήλωση αφιερωμένη στο αστικό λαϊκό τραγούδι στην Ελλάδα του '50-'70 παρουσιάζει απόψε ο Πολιτιστικός Όμιλος Λιτοχώρου.
Απόψε στις 9μμ στο ανοιχτό θέατρο του πάρκου Λιτοχώρου.
Μουσική επιμέλεια: Νίκος Μήλιος
Χοροδιδάσκαλος: Πόπη Κουρίτα
Ορχήστρα:
Σίσσυ Πολυδώρου, τραγούδιΝίκος Μήλιος, μπουζούκι
Μάριος Σάλτας, κιθάρα
Παναγιώτης Κωνσταντινίδη, ακορντεόν
Θάνος Παπαθανασίου, κρουστά
Οργάνωση: Πολιτιστικός Όμιλος Λιτοχώρου
Συνδιοργάνωση: Δήμος Δίου-Ολύμπου
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!