H καρδιά του μπάσκετ χτυπά αυτό το καλοκαίρι στον Δήμο Δίου-Ολύμπου. Για δύο εβδομάδες, από 25 Ιουλίου έως και 6 Αυγούστου 2022 πραγματοποιείται στο Κλειστό Γυμναστήριο Λιτοχώρου «Πύρρος Δήμας» το 3ο Olympus Summer Camp by Trace n’ Chase.
Στο πλαίσιο του Summer Basket Camp πραγματοιήθηκε την Κυριακή 31 Ιουλίου 2022 το FIBA 3Χ3 Τουρνουά Μπάσκετ.
Το 3o Olympus Summer Camp by Trace N Chase πραγματοποιείται σε συνδιοργάνωση με την Περιφερειακή Ενότητα Πιερίας και την υποστήριξη του Δήμου Δίου-Ολύμπου.
Παρακολουθήστε video για το 🏀 FIBA Τουρνουά Μπάσκετ 3Χ3 at Olympus Summer Camp by Trace N Chase
εδώ:
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!