Απο προχθές λαμβάνουμε 2 με 3 mail την ημέρα για το αν θα γίνει ή όχι η περιβόητη εκδήλωση "Έρως ανίκατε μάχαν" ή πιο γνωστή και ως "Φεγγαράδα" που γίνεται κάθε χρόνο τα τελευταία 9 χρόνια στο Βυζαντινό κάστρο της Πύδνας, και έχουμε μπερδευτεί και εμείς, αλλά και ο κόσμος.
Τελικά μπορεί να μας πει κάποιος υπεύθυνος τι γίνεται μ' αυτή την υπόθεση; Γιατί αποχώρησε δηλαδή η Εστία Πιερίδων Μουσών η οποία συμμετείχε κάθε χρόνο; Γιατί βγαίνουν τόσα πολλά δελτία τύπου απο διαφορετικές πηγές και με διαφορετικό περιεχόμενο για το ίδιο θέμα;
Ας μας εξηγήσει κάποιος υπεύθυνος τι γίνεται γιατί φοβόμαστε ν' αναρτήσουμε κιάλλο δελτίο τύπο μήπως και αναιρεθεί απο κάποιο επόμενο και τελικά αρχίσει ο κόσμος να μας κοροϊδεύει.
Ευχαριστούμε.-
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!