Ξεκίνημα των προπονήσεων για τα τμήματα στίβου και χάντμπολ (χειροσφαίριση) του ΓΑΣ Αρχέλαος Κατερίνης.
Το ταρτάν του Α΄ ΔΑΚ και το παρκέ του Β΄ ΔΑΚ θα γεμίσουν σήμερα από νέα παιδιά, χαρούμενες φωνές, όνειρα για επιτυχίες και διακρίσεις, εν όψει της νέας αγωνιστικής χρονιάς 2022-2023.
Έτσι από σήμερα Δευτέρα 29 Αυγούστου 2022 ξεκινούν τα αγωνιστικά τμήματα του στίβου και του χάντμπολ καθώς και οι ακαδημίες. Ο στίβος δίνει ραντεβού στο Α΄ ΔΑΚ στις 17:00 το απόγευμα και το χάντμπολ στο Β΄ ΔΑΚ στις 15:30 το μεσημέρι. Σε αυτές τις ώρες καθημερινά μπορούν οι γονείς να ενημερωθούν από τους προπονητές και τους έφορους των τμημάτων για τις εγγραφές και το πρόγραμμα των προπονήσεων.
Ελάτε και εσείς στον Σύλλογο των Πρωταθλητών,
στον ΓΑΣ Αρχέλαο Κατερίνης!
Σας περιμένουμε!
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!