Ο Σύλλογος "ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΡΩΜΥΛΙΑ" Αιγινίου σας παρουσιάζει το φετινό πρόγραμμα των εκδηλώσεών του, που έχουν γίνει σημείο αναφοράς για τους Αιγινιώτες και τους φίλους του Συλλόγου μας, κατά τη διάρκεια του Σεπτεμβρίου.
Πέμπτη 01/09
Συναυλία με τον ΓΙΑΝΝΗ ΖΟΥΓΑΝΕΛΗ "Καιρός για αγάπες και αγκαλιές"
Συμμετέχουν η Μαργκώ Ενεπεκίδη και ο Αλέξανδρος Ζουγανέλης.
Παρασκευή 02/09
Βραδιά ντόπιας παράδοσης με τίτλο "Ρωμιοσύνη και Τουρκιά ..και η μοίρα η κακιά"
Με τη μουσική συνοδεία του συγκροτήματος του ΔΗΜΗΤΡΗ ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ και τη συμμετοχή της Χορευτικής Ομάδας του Συλλόγου μας
Σάββατο 03/09
Παραδοσιακό Θρακιώτικο Γλέντι με το Μουσικό Σχήμα ΚΑΦΑΝΤΑΡΔΕΣ
Κυριακή 04/09
Βραδιά Θερινού Κινηματογράφου
Ώρα έναρξης Εκδηλώσεων 21.15
Πλατεία Αγίου Ανδρέα Αιγινίου Πιερίας
ΕΙΣΟΔΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΗ
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!