Το Διοικητικό συμβούλιο της Εστίας Πιερίδων Μουσών αποφάσισε την προκήρυξη εκλογών για την ανάδειξη νέου Δ.Σ. στις 5 Οκτωβρίου 2022. Θα προηγηθεί την ίδια ημέρα Γενική συνέλευση του συλλόγου με θέμα απολογισμός του απερχόμενου συμβουλίου.
Σε περίπτωση μη απαρτίας η γενική συνέλευση και οι εκλογές θα μετατεθούν στις 9 Οκτωβρίου 2022. Καλούνται τα μέλη του συλλόγου μας που έχουν δικαίωμα ψήφου και επιθυμούν να υποβάλουν υποψηφιότητα, να καταθέσουν το αίτημα τους μέχρι 5 Οκτωβρίου είτε ηλεκτρονικά στο [email protected] είτε εγγράφως αφού επικοινωνήσουν με την γραμματέα Γιώτα Παπα.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!