Ο Δήμος Δίου-Ολύμπου σε συνεργασία με την Περιφερειακή Ενότητα Πιερίας απευθύνουν πρόσκληση προς όλους όσοι ενδιαφέρονται, για την απόκτηση άδειας οδήγησης αγροτικού ελκυστήρα (τρακτέρ), μετά από δωρεάν μαθήματα και συμμετοχή στις σχετικές εξετάσεις.
Για δήλωση συμμετοχής ή περισσότερες πληροφορίες παρακαλούμε επικοινωνήστε στο τηλέφωνο 2351351000 (Δημαρχιακό κτίριο Δήμου Δίου-Ολύμπου στην Κονταριώτισσα).
Δήλωση συμμετοχής έως την Τετάρτη 12 Οκτωβρίου 2022 στις 12 το μεσημέρι.
Την ενημέρωση-μαθήματα θα κάνει ο κ. Αθανάσιος Παπαστάμου, εκπαιδευτικός - μηχανολόγος MSc. Την δράση συντονίζει ο Αντιδήμαρχος Δ.Ε. Δίου κ. Αθανάσιος Καλαϊτζής.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!