Άγιο είχαν όπως φαίνεται στο δημαρχείο της Σάμου, καθώς σοβάδες έπεσαν από την οροφή μόλις πέντε μέρες μετά τις σεισμικές δονήσεις.
Αν είχε συμβεί τη μέρα του σεισμού δεν ξέρουμε ποια θα ήταν η κατάληξη.
Από θαύμα φαίνεται πως δεν υπήρξε κάποιο θύμα, καθώς οι εικόνες που μοιράστηκε στο Facebook, ο δήμαρχος του νησιού Γιώργος Στάντζος, δείχνουν ότι στο χώρο αναμονής του κτιρίου έχουν πέσει σοβάδες από την οροφή.
Ο κ. Στάντζος έγραψε: «Ο Θεός μας φύλαξε. Λόγω πτώσης οροφής προ ολίγου στο χώρο αναμονής του ισογείου του Δημαρχείου και μέχρι ολοκλήρωσης του ελέγχου παραμένει κλειστό».
Δείτε φωτογραφίες:
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!