Το Εργαστήρι Κρητικής Παράδοσης και Πολιτισμού Πιερίας "το ξαθέρι" καλεί τα μέλη του την Κυριακή 11/09/2022 και ώρα 10:00π.μ. για Γενική Συνέλευση.
Σε περίπτωση μη απαρτίας, η δεύτερη ώρα προσέλευσης είναι 12:00 το μεσημέρι την ίδια ημέρα.
Θα ακολουθήσει η διαδικασία των εκλογών για την ανάδειξη Νέου ΔΣ μέχρι τις 16:00.
Παρακαλούνται όσοι επιθυμούν να συμμετέχουν να τακτοποιηθούν οικονομικά καθώς επίσης και όσοι θέλουν να θέσουν υποψηφιότητα να προσέλθουν να υποβάλουν αίτηση μέχρι τις 09/09/2022.
Η Νέα έδρα του συλλόγου είναι στην οδό Θεσσαλονίκης 1, 4ος όροφος ( παλιά Εφορία).
Πληροφορίες στα τηλέφωνα: 6937018718( Πρόεδρος) και 694 489 2066 (Γραμματέας).
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!