Όλα τα λεφτά ήταν η Μαριλένα Μπάμπου, η Λαρισαία ρεπόρτερ που βγήκε στον Alpha να μεταφέρει εικόνες και σφυγμό από το Παζάρι της Λάρισας που επέστρεψε, μετά από δύο χρόνια πανδημίας.
Η δημοσιογράφος είχε μια πρόσχαρη διάθεση, απολάμβανε τις στιγμές και γελούσε με την ψυχή της αρκετά συχνά, φτάνοντας στο σημείο, ο Νίκος Μάνεσης να της πει: «Πόσα τσίπουρα έχεις πιει;».
Το Watchdog TV, με αφορμή την ωραία διάθεση της Μαριλένας Μπάμπου ετοίμασε ένα ξεκαρδιστικό βίντεο, το οποίο απόλαυσαν οι πάντες.
Τα σχόλια βέβαια είναι άκρως θετικά, καθώς πολλοί είπαν πως βγήκε ο εαυτός της, αληθινή, που το χάρηκε με την ψυχή της και όχι «ξύλινη», τυπική και ψεύτικη.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!