Μία νέα υπόθεση ενδοοικογενειακής βίας με θύμα ένα 2χρονο κοριτσάκι ερευνούν τις τελευταίες ώρες οι αρχές της Κρήτης.
Σύμφωνα με πληροφορίες του cretapost, όλα συνέβησαν χθες το μεσημέρι όταν ένας 50χρονος παππούς βρισκόταν με το 2χρονο εγγονάκι του σε ζαχαροπλαστείο των Χανίων.
Κάποια στιγμή οι θαμώνες του καταστήματος βλέπουν τον 50χρονο να χτυπάει και να κλωτσάει το μόλις 2 χρονών κοριτσάκι με αποτέλεσμα να ειδοποιήσουν την αστυνομία.
Στο σημείο έσπευσαν οι αστυνομικοί που συνέλαβαν τον 50χρονο ο οποίος πλέον βρίσκεται αντιμέτωπος με τις αρχές.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!