Και ξαφνικά το φώτα έσβησαν στο Καλύτερα Δε Γίνεται και στο πλατό έπεσε το σκοτάδι, όταν η Ναταλία Γερμανού σχολίαζε τη συνέντευξη που παραχώρησε στην εκπομπή ο Μιχάλης Σαράντης.
«Τι ωραίο αυτό το πλατό!» αναφώνησε η Ναταλία Γερμανού. «Πολύ ρομαντικό. Καλέ δείξε μας, Κώστα. Δεν πιστεύω να γυαλίζω. Εγώ θα μιλήσω. Έλεγα λοιπόν ότι την Ναταλία (Αργυράκη) την επιλέγουν άνθρωποι… Α είμαι πολύ ωραία. Α ήρθε το φως το αληθινό και πήρε μπρος η γεννήτρια. Είμαστε στο ημίφως» συμπλήρωσε με χιούμορ η παρουσιάστρια.
Ευτυχώς, όπως αναφέρει το zappit.gr, η διακοπή κράτησε για λίγο κι η εκπομπή συνεχίστηκε κανονικά.
Πηγή
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!