Την απάντησή του έδωσε ο Βασίλης Μπισμπίκης για την εμφάνισή του στο γήπεδο, η οποία και σχολιάστηκε.
Πιο συγκεκριμένα, ο ηθοποιός -ο οποίος είναι γνωστός για την αγάπη που τρέφει για τον Παναθηναϊκό- βρέθηκε στη Λεωφόρο για να παρακολουθήσει τον αγώνα της ομάδας του με τον Άρη για την 9η αγωνιστική της Super League.
Ωστόσο, αυτό που προκάλεσε εντύπωση στους περισσότερους είναι το γεγονός ότι δεν επέλεξε τη θύρα των επισήμων, αλλά εκείνη των οργανωμένων οπαδών.
Μάλιστα, τον γύρο του διαδικτύου έκανε μια φωτογραφία του, στην οποία φαίνεται ανάμεσα στους οπαδούς του Παναθηναϊκού, ντυμένος με ένα απλό μαύρο T-shirt να κρατάει μια μπύρα και ένα τσιγάρο στο χέρι του, ενώ παρακολουθεί τον αγώνα.
![](https://i1.prth.gr/images/w880/files/2022-10-28/Ff1x6hKWQAIWfBG.jpg)
Αν και πολλοί σχολίασαν το γεγονός ότι δεν ντύθηκε επίσημα ή ότι δεν πήγε στους VIP, εκείνος είχε έτοιμη την απάντησή του.
Πηγή
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!