Στο πλαίσιο εορτασμού της φετινής Παγκόσμιας Εβδομάδας Μητρικού Θηλασμού (ΠΕΜΘ) 2022 – World Breastfeeding Week (WBW), όπως έχει καθιερωθεί να εορτάζεται κάθε χρόνο στη χώρα μας την πρώτη εβδομάδα του Νοεμβρίου (01-07 Νοεμβρίου)
το Μαιευτικο Τμήμα, Τμήμα Οικογενειακού Προγραμματισμού του ΚΥ Λιτοχώρου σε συνεργασία με το Δίκτυο Μαιών/των της 3ης ΥΠΕ Μακεδονίας & με την υποστήριξη του Δήμου Δίου-Ολύμπου διοργανώνουν δράση ευαισθητοποίησης για την προαγωγή του μητρικού θηλασμού.
📌Παρασκευή 4 Νοεμβρίου
📍 Αύλειο χώρο Ναυτικού Μουσείου Λιτοχώρου
⏰ 11:00-14:00
Ενημερωθείτε και παραλάβετε το χρυσό φιόγκο του αποκλειστικού θηλασμού.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!