Στο νυχτερινό κέντρο Ακτή Πειραιώς, όπου τραγουδάει η Νατάσσα Θεοδωρίδου διασκέδασε το Σαββατοκύριακο ο Ανδρέας Φουστάνος. Ο γνωστός πλαστικός χειρουργός βρέθηκε στο μαγαζί που εμφανίζεται η πρώην σύζυγός του και μάλιστα ανέβασαν μαζί story στο Instagram.
«Για πες στον κόσμο πώς πέρασες» λέει αρχικά η Νατάσσα Θεοδωριδού. «Πέρασα τέλεια. Ήσουν θεά» της απαντά ο Ανδρέας Φουστάνος, με την τραγουδίστρια να του απαντά γελώντας: «Ανδρέα, δεν υπάρχεις».
Το ζευγάρι είχε παντρευτεί το 1999 και χώρισε επίσημα το 2007.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!