Σας καλούμε όλους να απολαύσετε την θεατρική παράσταση που θα γίνει την Κυριακή 13 Νοεμβρίου 2022 και ώρα 19:00 στην αίθουσα του Πνευματικού Κέντρου του Ι.Ν. Αγίου Δημητρίου Νεοκαισάρειας. Διοργανωτής είναι ο Όμιλος Φίλων της Φύσης και του Ανθρώπου ''Μαστόδοντας Νεοκαισάρεια'' μαζί με τον Πολιτιστικό Σύλλογο της Ένωσης Ποντίων Πιερίας και της Θεατρικής του Ομάδας. Η εκδήλωση γίνεται στα πλαίσια των εορτασμών της γιορτής του Αγίου Γρηγορίου Νεοκαισαρείας
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!