Παρουσία Βουλευτών και εκπροσώπων του Δήμου, της Αντιπεριφέρειας και πολλών Συλλόγων, πραγματοποιήθηκε χθες Σάββατο 26 Νοεμβρίου, τελετή αγιασμού και ονοματοδοσίας αίθουσας της Διασωστικής Ομάδας Πιερίας, σε αίθουσα «Μιχάλη Σιαμάτρα», προς τιμήν του εκλιπόντος διασώστη.
Σε μία λιτή τελετή, ο πρόεδρος Νικόλαος Κατσίκας και τα μέλη της Διασωστικής, υποδέχτηκαν συνεργάτες, φίλους και μέλη της οικογενείας του αείμνηστου Μιχάλη Σιαμάτρα.
Περισσότερες φωτογραφίες δείτε ΕΔΩ!
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!