Τη Δευτέρα, 26 Δεκεμβρίου 2022, στις 11 το πρωί, σας περιμένουμε στον προαύλιο χώρο της Θρακική Εστία Κατερίνης, να ανταλλάξουμε ευχές, απολαμβάνοντας τα παραδοσιακά μας εδέσματα, με άφθονο κρασί και τσίπουρο.
Το κέφι και την καλή μας διάθεση απογειώνει η ζωντανή θρακιώτικη μουσική, που θα μας ενώσει και πάλι, στον κύκλο του χορού!
Ζωντανά μαζί μας οι μουσικοί:
Νίκος Μπόζογλου (ακορντεόν)
Νίκος Παπαδημητρίου (γκάιντα-φωνή)
Στάθης Παρασκευόπουλος (κρουστά)
Σε συνδιοργάνωση: ΔΗΜΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!