Την Πέμπτη 15 Δεκεμβρίου παρεβρέθηκε στο Καφωδείο, στην Θεσσαλονίκη, ο συμπολίτης μας Χαϊδάλης Θεολόγος, πολιτευτής του ΜέΡΑ25 στην Πιερία.
Εκεί επίσης παρεβρέθηκαν στελέχη, μέλη και πολίτες και ο δημοφιλής μουσικός Δημήτρης Ζερβουδάκης.Ο γραμματέας του ΜέΡΑ25 Γιάννης Βαρουφάκης, με χαρά και τιμή ανακοίνωσε την υποψηφιότητα του τραγουδοποιού Δημήτρη Ζερβουδάκη στη Β' Θεσσαλονίκης, με το ψηφοδέλτιο του ΜέΡΑ25.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!