«Θεούλης» παίκτης στον Τροχό της Τύχης έκανε λάθος τον γρίφο προκειμένου να πάρει η νικήτρια ακόμα 300 ευρώ.
Μια μυθική σκηνή εκτυλίχθηκε στο χθεσινό επεισόδιο του «Τρόχου της Τύχης». Ο νικητής είχε κριθεί, καθώς η Ελένη είχε συγκεντρώσει το ποσό των 3.250 ευρώ, ωστόσο ήταν η σειρά του Ανδρέα να δώσει τη λύση του γρίφου.
Τότε ο Ανδρέας έκανε επίτηδες λάθος τον γρίφο προκειμένου η μεγάλη νικήτρια να πάρει ακόμα 300 ευρώ. «Φυγά, ακάμα, τριζάνια, λίγα ακάμα, αστερόγραφα», είπε χαρακτηριστικά, με τον Πέτρο Πολυχρονίδη να του δίνει το χέρι του για την κίνησή του. «Έλα εδώ, όχι ε καταλαβαινόμαστε! Τζέντλεμαν, σου βγάζω το καπέλο», ήταν τα λόγια του παρουσιαστή του Star.
Η Ελένη έμεινε έκπληκτη λέγοντας «αυτό δεν υπάρχει καν έτσι;;» και έσπευσε να τον ευχαριστήσει, με τον Ανδρέα να κερδίζει τις εντυπώσεις και το χειροκρότημα.
Πηγή
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!