Νεκρός είναι ο 34χρονος οδηγός του οχήματος που εξετράπη της πορείας του στο 3ο χλμ. της Επαρχιακής Οδού Λιτοχώρου – Πλάκας Λιτοχώρου, τις πρώτες πρωινές ώρες της Κυριακής.
Ο άτυχος 34χρονος μεταφέρθηκε με ασθενοφόρο του ΕΚΑΒ στο Κέντρο Υγείας Λιτοχώρου όπου διαπιστώθηκε ο θάνατός του.
Σύμφωνα με νεότερες πληροφορίες, λίγο μετά τις 05:00 το πρωί, το όχημα που οδηγούσε με κατεύθυνση το Λιτόχωρο, εξετράπη της πορείας του και έπεσε πάνω σε τσιμεντένια περίφραξη.
Δυνάμεις της Πυροσβεστικής Υπηρεσίας τον ανέσυραν από το όχημα χωρίς τις αισθήσεις του.
Προανάκριση για το θλιβερό συμβάν διενεργεί το Α.Τ. Δίου – Ολύμπου.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!