Το ποδόσφαιρο χρειάζεται και την τρίτη ομάδα του γηπέδου.
Έλα μαζί μας.
Ένα διαφορετικό, απαιτητικό άθλημα που απαιτεί συγκέντρωση, πολύ καλή φυσική κατάσταση, αυτοπειθαρχία, και γρήγορη σκέψη.
Τίποτα δεν είναι εύκολο στον χώρο του αθλητισμού, όπως και στην ζωή. Προσπάθεια, υπομονή, επιμονή και το ταξίδι αρχίζει.
Εάν είσαι νέος ή νέα, δεκαπέντε (15) έως τριάντα δύο (32) ετών και σε αρέσει το ποδόσφαιρο, ΈΛΑ ΜΑΖΙ ΜΑΣ.
Τα μαθήματα θα πραγματοποιηθούν την περίοδο των Χριστουγέννων στα γραφεία του ΣΔΠ ΠΙΕΡΙΑΣ , Κρέσνας 26.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!