Η Ένωση Συλλόγων Γονέων & Κηδεμόνων των Δ.Ε. του Δήμου Κατερίνης, εκφράζει τα ειλικρινή της συλλυπητήρια, στον Αντιδήμαρχο Δημοτικής Αστυνομίας (και πρώην Πρόεδρο της Α/θμιας Σχολικής επιτροπής του Δήμου Κατερίνης) κύριο Κωνσταντίνο Φιλοκώστα, για την απώλεια της συζύγου του Ελευθερίας Λαζαρίδου.
Οι προσευχές μας για ανάπαυση της ψυχής της κεκοιμημένης Ελευθερίας, ας τη συντροφεύουν απ’ αυτήν τη στιγμή !
Αιωνία αυτής η Μνήμη !
Αντί Στεφάνου, η Ένωση Συλλόγων Γονέων και Κηδεμόνων, θα προσφέρει χρηματικό ποσό σε Ίδρυμα ή Σύλλογο, που επιθυμούν οι οικείοι της εκλιπούσας.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!