Από την Δ.Ε.Υ.Α.Δ.ΟΛ σας ανακοινώνουμε λόγω των έντονων καιρικών φαινομένων της κακοκαιρίας ARIEL από την Τετάρτη το βράδυ ,έχουν θολώσει οι πηγές στο Δ.Δ. Σκοτίνας από την περιοχή πάνω από την εκκλήσία έως πάνω απο Βασίλα. Για το λόγο αυτό παρακαλούμε τους δημότες να αποφεύγουν να πίνουν από το δίκτυο έως ότου καθαρίσει.
Όταν αποκατασταθεί η ποιότητα του νερού θα επανέλθουμε με νέα ανακοίνωση
Ευχαριστούμε για την κατανόηση.
Από τη Δ.Ε.Υ.Α.Δ.ΟΛ.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!