Σήμερα το όραμα παίρνει επίσημα σάρκα και οστά με την ανακοίνωση της πρώτης υποψήφιας του συνδυασμού!
Όσοι μας κατηγόρησαν ότι ήρθαμε για να φύγουμε, μάλλον θα πρέπει να εφεύρουν αλλά αντιπολιτευτικά τεχνάσματα.
Η Μαρία Καρανίκα, με καταγωγή από τον Μακρύγιαλο, ειναι Αρχαιολόγος - Υποψήφια Διδάκτωρ Πανεπιστημίου Κρήτης, άνθρωπος με έντονη πολιτιστική δραστηριότητα στην Πιερία.
Θα συνεχίσει να μάχεται στο πλευρό μου για την ανάδειξη του πολιτιστικού θησαυρού του τόπου μας και για την προβολή αυτού ανά τον κόσμο.
Την καλοσοριζω και της εύχομαι καλή δύναμη στον αγώνα μας!!!
#προχωραμε
Νικόλαος Λακασάς
Υποψήφιος Δήμαρχος
Δήμου Πύδνας - Κολινδρού
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!