Διακοπή υδροδότησης θα σημειωθεί σήμερα στην Παραλία του Δήμου Κατερίνης, καθώς και στις περιοχές «Σουλτάρα» και «Παναγίας» στην Περίσταση.
Η διακοπή είναι απαραίτητη, ώστε συνεργεία της ΔΕΥΑΚ να αποκαταστήσουν σοβαρή βλάβη που έχει σημειωθεί στον αγωγό ύδρευσης. Ο εκτιμώμενος χρόνος διακοπή του νερού είναι από τις 9:30 το πρωί έως τις 5:30 το απόγευμα της Τρίτης 6/12/2022.
Η ΔΕΥΑΚ, ζητά την κατανόηση των καταναλωτών
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!