Η φωτογραφική ομάδα “Ίριδα” της Εστίας Πιερίδων Μουσών εκφράζει την βαθύτατη της θλίψη για την αναπάντεχη απώλεια του μέλους της, αρχιτέκτονα Αντώνιου Ράλλη, ο οποίος διετέλεσε έφορος της ομάδας επί σειρά ετών.
Ήταν από τα ιδρυτικά της μέλη και συμμετείχε ενεργά σε πολλές πολιτιστικές δράσεις που διοργανώθηκαν από αυτή. Διακρίθηκε για τις πρωτοβουλίες που ανέλαβε και υλοποίησε στην προώθηση του πολιτισμού και ειδικότερα της καλλιτεχνικής φωτογραφίας στην Πιερία και ευρύτερα.
Θα θέλαμε να εκφράσουμε τα θερμά μας συλλυπητήρια στην οικογένεια του εκλιπόντος.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!