Το *ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΟ ΜΟΥΣΙΚΟ ΧΩΡΙΟ* πλησιάζει και η πιο σημαντική δράση του είναι *ΤΟ ΣΠΙΤΑΚΙ ΑΓΑΠΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΑΝΘΡΩΠΙΑΣ*. Μην ξεχάσετε να μας επισκεφθείτε με το περίσσευμα της αγάπης σας, φέρνοντας τρόφιμα και δώρα για *συνανθρώπους μας που έχουν ανάγκη* (ακόμη και για οικογένειες του σχολείου μας), καθώς και για το *ΚΟΙΝΩΝΙΚΟ ΠΑΝΤΟΠΩΛΕΙΟ ΤΗΣ ΜΗΤΡΟΠΟΛΕΩΣ ΜΑΣ*.
Εναλλακτικά, μπορείτε να ενισχύσετε με τον οβολό σας το έργο 2 πολύ σημαντικών φιλανθρωπικών συλλόγων του νομού μας, της *ΙΕΡΑΠΟΣΤΟΛΙΚΗΣ ΣΤΕΓΗΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΕΝ ΟΛΥΜΠΩ* και του *ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΠΑΙΔΙΩΝ 'ΒΕΝΙΑΜΙΝ*'.
Με εκτίμηση, το ΔΣ του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων του Μουσικού Σχολείου Κατερίνης.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!