Μετά από κοινό αίτημα των σωματείων ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ και ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ, η Επιτροπή Κυπέλλου της ΕΠΣ Πιερίας αναβάλλει τον μεταξύ τους αγώνας για το Κύπελλο της Ένωσης που ήταν προγραμματισμένος να διεξαχθεί σήμερα Τετάρτη 14-12-2022.
Ο αγώνας θα διεξαχθεί σε ημερομηνία που θα ορισθεί από την αρμόδια επιτροπή της Ένωσης προσεχώς.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!