Ο πρόεδρος του Συλλόγου Προστασίας Παιδιών ΒΕΝΙΑΜΙΝ και τα μέλη του Διοικητικού Συμβουλίου σας προσκαλούν να παρευρεθείτε στην Χριστουγεννιάτικη γιορτή που διοργανώνει ο σύλλογος για τα ωφελούμενα παιδιά του. Η γιορτή θα πραγματοποιηθεί την Παρασκευή 23 Δεκεμβρίου 2022 στον χώρο του Chopper Riders Club στην Καλλιθέα Κατερίνης, ώρα προσέλευσης 17:00.
Στην διάρκεια της εκδήλωσης θα δοθούν, σε όλα τα ωφελούμενα παιδιά του Συλλόγου, χριστουγεννιάτικα δώρα, ρούχα και γλυκίσματα. Τα παιδιά θα έχουν την ευκαιρία να κάνουν βόλτα με το τραινάκι να δημιουργήσουν κατασκευές και να κάνουν Face painting.
Η παρουσία σας θα μας γεμίσει χαρά και θα μας δώσει την απαραίτητη δύναμη για την συνέχιση του δύσκολου έργου που επιτελούμε εδώ και 28 χρόνια.
Εκ μέρους του Δ.Σ.
Ο πρόεδρος
Άρης Πετρίδης
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!